Şerifoğlu Parke

Şerifoğlu Parke İzmir

Her bir ahşap, tüm doğal malzemeler gibi ayırt edici bazı karakteristik özelliklere sahiptir. Hangi ürün sizin zevkinize yakın, beklentilerinizi karşılıyor ve ihtiyaçlarınızla örtüşüyor ise, aslında bu özelliklerden birini tercih etmiş oluyorsunuz demektir. Kendine has dokusu ile mekânlara sıcaklık katan, doğallığı en güzel şekilde yansıtan ağaçlarda bile farklı dokunuşlarla, iddialı ve ihtişamlı bir tasarım yaratmak Şerifoğlu Parke ile mümkündür.
Her ev kişinin karakter ve yaşam tarzını yansıttığı gibi, seçtiğiniz parkeler de kendi yaşayışınızla bütünleşmiş yaşam alanlarınızı anlamlı kılar ve size özgü bir stil oluşturur.

3 Katlı

Ahşap 3 katmanın ters açı ile birbirine basınç ve ısı altında yapıştırılması ile elde edilir. Parkenin adını veren, sert ahşaplardan üretilen üst tabaka kalınlığı 3,4 mm’dir ve 3 defa sistre-cila yapılabilmektedir. Alt tabaka, yüzeyde kullanilan ağacin yönüne doğru iğne yaprakli ağaçlardan yapilarak parkenin çalişmasini engellemek icin lamine edilmiştir. Orta tabaka, tam ters yönünde, küçük parçalar dik açi oluşturacak şekilde dengeyi sağlamaktadir. Üst tabaka parkenin üretildiği ağacin asıl görüntüsünü oluşturur. Doğada ömrünü tamamlamiş ağaçların kesilip özel kurutma işlemi yapıldıktan sonra boyuna lamine edilmesi ile üst tabaka oluşur. Yüzeyde kullanılan cila, 1 kat astar 6 kat Avrupa cila olup, ultraviyole işinlari ile sertleştirilmiş, ezilme ve çizilmelere dayanıklıdır.

Şerifoğlu Parke ve Laminat
Dekorasyon çalışmalarında en çok tercih edilen ürünlerden biri olan laminat parke, son dönemde uygun fiyatları ile de göz doldurmayı başarıyor ve bu başarıya tanıklık etmek isterseniz eğer sizler de Şerifoğlu parke adresine göz atabilirsiniz. An itibarıyla sektörün en köklü ve en başarılı adreslerinden biri ve güven veriyor olması da bu firmayı bir adım daha öne taşıyor.
Şerifoğlu parke adresini ziyaret ettiğinizde bu ilgi ve alakanın neden bu kadar yüksek olduğunu sizler de net bir şekilde görecek ve bizimle aynı düşüncelere sahip olacaksınız. Kendini her geçen gün biraz daha geliştiren firma, yeni modelleri ve zengin renk skalası ile birlikte fark yaratıyor.
Sıradanlığın dışına çıkmak ve yaşam alanlarınızı çok daha dikkat çekici bir seviyeye taşımak adına hemen şimdi adımlarınızı atabilirsiniz. Şerifoğlu parke avantajlarından faydalanarak dekorasyon çalışmalarını daha kusursuz hale getirebilir ve aynı zamanda yaşam alanlarınızın maddi değerini de belli ölçüde arttırabilirsiniz.
Galeri bölümünü mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz ve bu inceleme neticesinde ne kadar zengin bir yelpazeye sahip olduklarını sizler de net bir şekilde göreceksiniz. Üstelik fiyat ve performans kıyaslaması yaptığınızda bunu fark etmeniz çok daha kolay bir hal alıyor. Diğer tüm detaylar için personel ile görüşme sağlayabilir ya da ofislerini ziyaret edebilirsiniz.
Zengin Renk Skalası
Parke modellerini incelediğinizde genellikle ahşap rengin ağır bastığını göreceksiniz ancak Şerifoğlu parke ailesi bu geleneği bozmuş durumda. Zengin ve alternatif renk skalası ile birlikte taleplerinize çok daha güçlü bir şekilde yanıt veriyor ve sizler de bu alternatifler aracılığı ile karar vermekte herhangi bir şekilde zorlanmıyorsunuz.
Yaşam alanlarını daha renkli ve daha dikkat çekici bir hale getirmek adına Şerifoğlu parke ailesi ile tanışabilir ve yine yaşam alanlarınız için en uygun yapı malzemesini tercih edebilirsiniz. Renk yelpazesi her geçen gün biraz daha artıyor ve bunun yanı sıra model konusunda da bir adım önde yer aldıklarını unutmamak gerekiyor.
Sizler de yeni dönem için şık ve kaliteli bir dekorasyon çalışmasına imza atmak isterseniz eğer modellere göz atabilir ve seçimlerinizi personel yardımı ile birlikte sorunsuz bir şekilde yapabilirsiniz.
Alternatif Modeller
Şerifoğlu parke, tek ya da az sayıda modele bağlı kalmak yerine çeşitliliği arttırmayı tercih ediyor ve bunu yaparken kullanıcıların taleplerine de doğrudan yanıt vermeyi hedefliyor. Aslında olması gereken de budur ve firma bunu kaliteli bir şekilde yerine getiriyor.
Az önce de dile getirdiğimiz gibi galeri bölümünü incelerseniz ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız Üstelik
Şu ana kadar verilen en uygun rakamlar karşınıza çıkacak ve bütçe olarak da herhangi bir sorun yaşamayacaksınız. Yepyeni modeller ve zengin renk skalası ile birlikte sizler de yaşam alanlarınızı en dikkat çekici ve en profesyonel şekilde tasarlayacak ve yenileme şansı elde edeceksiniz. Her geçen gün alternatif modeller ekleniyor ve laminat parke denilince akla ilk olarak bu firmanın ismi geliyor.
Şerifoğlu parke aynı zamanda online adresi ile de taleplerinize yanıt vermektedir. Çalışmalarını web sitesinde sergileyen bu adresi sizler de resmi site üzerinden inceleme altına alabilir ve merakınızı da giderebilirsiniz. Fiyat bilgisi de yine site içerisinde mevcut ve sorularınıza yanıt almanız bu sayede çok daha kolay olacaktır.

Teknik Bilgi

Kalınlık : 14 mm

Üst Katman Kalınlık : 3,4 mm

Orta Katman Kalınlık : 8,6 mm

Alt Katman Kalınlık : 2,0 mm

EBATLAR

XL Plank

Genişlik : 195 mm

Boy : 1000 – 2400 mm

Maxi Plank

Genişlik : 146 mm

Boy : 800 – 1805 mm

Plank

Genişlik : 126 mm

Boy : 800 – 1400 mm

2&3 Strip

Genişlik : 195 mm

Boy : 2400 mm

2 Katlı

İki katlı lamine parkeler, doğal ahşap malzemenin birbirleri ile dik açı oluşturacak şekilde, ısı ve basınç altında birleştirilmesi ile meydana gelir. 4 kenarına erkek ve dişi zıvanaları açılmış ahşap yer döşemeleridir. Yapıştırma sistem montaja uygun olarak üretilmiştir. Alt tabaka, parkenin yere daha iyi yapışmasını, rutubete karşı daha dayanıklı ve esnek olmasını sağlamak amacı ile dar parçaların aralarında boşluk bırakılarak bir araya getirilmesinden oluşmaktadır. Farklı döşeme şekillerine (seramikle birlikte, kare ve balıksırtı döşeme..) uygun olup, ahşaba görsel hareketlilik kazandırir.

Teknik Bilgi

Kalınlık : 10 – 14 mm

Üst Katman Kalınlık : 3,4 mm

Orta Katman Kalınlık : 6,6 mm

EBATLAR

Plank

Genişlik : 97 mm

Boy : 582 – 790 – 1190 mm

Kontrplaklı Lamine Parke

Teknik Bilgi

Kalınlık : 12 – 15 – 17 mm

Üst Katman Kalınlık : 3,4 – 5,2 mm

EBATLAR

Plank

Genişlik : 195 mm ve üzeri

Boy : 1800 mm ve üzeri