Yüksek kaliteli karo halı çeşitlerinde deneyime sahip lider bir firmayız. Yaratıcılık, işlevsellik ve kullanıcı tasarımının üç temel taşı tarafından geliştirilen inovasyon stratejimiz sayesinde, insanların sağlığını ve refahını en üst düzeye çıkarmaya yardımcı olan ürünler sunmayı amaçlıyoruz. Yaratıcı desenleri ve kapsamlı taze renk paletleri sunumu ile desso halı karoları, bir binadaki her alan için çarpıcı ve pratik konseptler oluşturmak üzere diğer tarkett ürünleriyle güzel bir şekilde çalışır.

İnsanlar zamanlarının % 90’ını içeride, çalışarak, öğrenerek ve rahatlayarak geçirirler. Yüksek kaliteli karo halılar ile  sürdürülebilir ürünler tasarlayarak daha sağlıklı, daha güvenli, daha insan dostu iç mekanlar oluşturmanıza yardımcı oluyoruz .özellikle, ürünlerimizin sağlık ve çevre bilgilerini sürekli geliştirerek, geri kazanılabilen, geri dönüştürülebilen ve yeni ürünlere dönüştürülebilen malzemeleri seçmeye çalışıyoruz

Karo halılar ile daha sağlıklı ve insan dostu mekanlar oluşturmamıza yardımcı olmak için yüksek kaliteli, sürdürülebilir zeminler yapmaya çalışıyoruz. Döşeme kesintilerinizi ve atıklarınızı üretimimizden geri dönüştürüyor, yeni ve yüksek kaliteli ürünlere dönüştürüyoruz. Bu şekilde, döngüyü toplu olarak kapatabilir ve dairesel bir ekonomiye geçebiliriz.

Optimum performans sunan, sağlıklı yaşamı teşvik eden ve doğal kaynaklara saygı gösteren ürünler tasarlamak için müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve tüm paydaşlarımızla işbirliği yapıyoruz.

Karo Halı Fiyatları

Karo halı fiyatları metrekare ve uygulama yapılacak yüzey ile ilgili farklılıklar göstereceği için müşteri yetkilimiz ile görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Karo halı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen 0 232 459 72 70 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Her gün insanların yaşamlarını iyileştirmeye, doğal kaynakları korumaya ve çevremize saygı duymaya çalışıyoruz.