Alfa Serisi

Alfa 3709 Serisi Duvar Kagitlari

Amazon Poster

a304 amazon poster

Anka Duvar Kağıdı

1603 anka duvar kagidi

Beta Serisi

1111 beta duvar kagidi

Indigo Serisi

4708 indigo duvar kagitlari

Kalınka Serisi

5807 kalinka duvar kagitlari

Çocuk Odası

8925 cocuk odasi duvar kagitlari

Çocuk Odası Poster Duvar Kağıtları

WB2079 batman wallpaper

Moneta Poster

Moneta M 1047

Rumi Duvar Kağıtları

Rumi 6808 4

Seven Duvar Kağıtları

seven duvar kagitlari 7813

Signature Duvar Kağıtları

signature duvar kagitlari 1012

Tropicano Duvar Kağıtları

tropicano duvar kagitlari 9905

Duvar Kağıtları Fiyatları

Duvar kağıtları fiyatları metrekare ve uygulama yapılacak yüzey ile ilgili farklılıklar göstereceği için müşteri yetkilimiz ile görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır. Yüzlerce çeşit Duvar kağıdı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi için lütfen 0 232 459 72 70 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Duvar kağıdı modelleri, doğallığı ve sadeliği bir arada sunarken, alışılagelmişin aslında düşünülenden ne kadar da sıra dışı olabileceğini fısıldıyor bizlere. Çok az sayıda tasarımlar güzel, cesur, çekici ve renkli bir duvar kağıdı yaratabilir. Eğer siz de taze, modern ve heyecanlı ortamlar yaratmak için böyle bir duvar kağıdı arıyorsanız diğer duvar kağıtlarımıza göz atabilirsiniz. Duvar kağıtlarının canlı örneklerini görüp deneyimlemek ve dokusunu hissetmek çok önemlidir. Duvar kağıdının dokusunu hissedince karar vermeniz çok daha rahat olacaktır. Duvar kağıdı çeşitlerini görmek için İzmir / Konak / Gıda Çarşısında bulunan showroom a gelebilirsiniz. Showroom adresimiz için linke tıklayınız. Haritada yerimiz.

Her duvar kağıdının fiyatları farklıdır. Ürünlerin cinsine ve uygulama yapılacak yüzeye bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Daha hızlı cevap almak için web sitemizdeki Whatsapp logosuna tıklayarak bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Profesyonel ekibimiz ile kaliteli işçilik yapmaktayız. Kusursuz bir duvar kağıdı deneyimi için ekibimiz ile çalışabilirsiniz. Ya da isterseniz sadece duvar kağıtlarını satın alıp kendiniz de uygulama yapabilirsiniz. Can Yer Döşemeleri olarak duvar kağıdı uygulamasının profesyonel ekipler tarafından yapılmasını önermekteyiz. Aksi halde zamanla soyulmalara sebebiyet verebilir. Duvar kağıdı fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişim numaralarımızdan bizimle irtibata geçebilrsiniz.

Duvar Kağıdı Kullanımı ve Dekorasyon Çalışmaları

Yaşam alanlarınızın duvarlarını koruma altına almak ve bunu yaparken aynı zamanda dekorasyon çalışmalarını da hızlandırmak isterseniz eğer sizler de duvar kağıdı modellerine göz atabilirsiniz. Şıklık ve estetik yarışında sizleri bir adım öne taşıyacak olan bu kaplama malzemeleri ile birlikte artık duvarlarınız daha harika bir görünüme sahip olacaktır.

 

Fiyatları bakımından da sizleri yormayacak olan çalışmalardan biri ve profesyonel bir şekilde kaplandığı takdirde emin olun ödediğiniz rakamın karşılığını sizler de fazlasıyla alacaksınız. Duvar kağıdı, yaşam alanlarınızı daha estetik bir görünüme kavuştururken aynı zamanda sizleri temizlik zahmetinden de kurtaracaktır.

Malumunuz duvarlar çok daha kısa süre içerisinde kirleniyor ve sık sık temizlik yapmak durumunda kalıyorsunuz. Duvar kağıdı ile kaplanan duvarlarda ise kuru bir bez işinizi görecek ve kısa süre içerisinde sizler de temizlik çalışmasını bitirmiş olacaksınız.

Duvar kağıdı modelleri de bir hayli fazla ve yaşam alanlarınızın isteklerine karşılık verecek alternatif modeller ile tanışabilirsiniz.

Çocuk Odası için Duvar Kağıdı Modelleri

Çocuklarınızın odasını süslemek ve onlara daha yaşanılır bir alan yaratmak adına sizler de hemen şimdi harekete geçebilirsiniz. Duvar kağıdı modelleri incelemesi yapıldığında çocuk odası için de şık tasarımların yer aldığını net bir şekilde görebiliyoruz. Çizgi film kahramanlarının ve belli başlı karakterlerin yer aldığı duvar kağıdı modelli ile tanışabilir ve sizler de onlara güzel bir sürpriz yapabilirsiniz.

Duvar kağıdı modelleri zengin bir yelpaze ile karşınıza çıkıyor ve bu konuda taleplerinize de daha profesyonel bir şekilde yanıt veriyor. İncelemelerinizi yaptığınızda ne demek istediğimizi daha iyi anlayacak ve sizler de soru işaretlerinizden kurtulmuş olacaksınız.

Duvar Kağıdı Nasıl Temizlenir?

Hafif nemli ya da kuru bir bez işinizi görecektir. Su ile temas durumunda duvar kağıtları zarar görebilir, bu yüzden kuru bez ile üzerinden geçmeniz kesinlikle tavsiye edilen temizleme çalışması olacaktır. Duvar kağıdı kullanımında uzun ömür detayı da bir adım öne taşınıyor ve bu konuda da gerekli uyarılar yapılıyor.

Doğru kullanım neticesinde sizler de daha uzun ömürlü bir kullanıma imza atabilir ve ödediğiniz rakamların karşılığını en iyi şekilde alabilirsiniz. yeni dönemde en çok tercih edilen dekorasyon ürünlerinden biri olduğunu da unutmamak gerekiyor. İncelemelerinizi yaptığınızda yaşam alanlarını ne karda renkli ve dikkat çekici bir seviyeye taşıdığını sizler de net bir şekilde fark ediyor olacaksınız.

Duvar Kağıdı Fiyatları

Rakamlar, boyu, model ve markaya bağlı olarak elbette değişiklik gösterecektir. Ölçü bazında da bu değişiklik mümkün ve bunun için ölçüleri aldıktan sonra fiyat araştırması yapmanız kesinlikle daha sağlıklı olacaktır. duvar kağıdı fiyatları araştırması yaparken en ucuzu tercih etmek yerine kaliteyi daha uygun fiyata satan firmaları tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

Sırf fiyatı uygun diye satın alacağınız ürünler ne yazık ki beklentilerinize yanıt vermeyecektir. Bu sektörde uzunca bir süredir hizmet veren adresler listenin başında yer almalı ve öncelik vermelisiniz. Duvar kağıdı fiyatları incelemesi yaparken dikkat etmeniz gereken hususlardan en önemlisi budur ve zaten dijital dünya da bu konuda sizlere en iyi şekilde yardımcı olacaktır.